Gaz płynny w butlach

Gaz płynny w butlach

Gaz w butlach

W dobie poszukiwania tańszych, bardziej komfortowych i zarazem ekologicznych paliw coraz większym powodzeniem cieszy się gaz płynny. Jest wykorzystywany obecnie w bardzo wielu dziedzinach przemysłu, rolnictwa oraz w gospodarstwach domowych. Jeśli korzystasz z tego rodzaju paliwa, oferujemy butle gazowe o dowolnej pojemności, przystosowane zarówno do ogrzewania domu, jak i do celów turystycznych.

Gaz płynny – Zalety korzystania

Gaz płynny może być doskonałym paliwem wykorzystywanym w warunkach domów jednorodzinnych czy też gospodarstw wiejskich. Sprawdzi się zarówno, jako paliwo napędowe, np. gaz do wózków widłowych i zapewni ogrzewanie gazowe propan butan.

Korzystanie z takiego medium ma wiele zalet. Za najważniejszą uznać można z pewnością znacznie niższy koszt w porównaniu do ogrzewania elektrycznego. Butla gazowa jest wygodna do przewożenia, a dzięki zróżnicowanej pojemności może być wykorzystywana w bardzo wielu sytuacjach – bez względu na miejsce czy zapotrzebowanie na paliwo.

Ogrzewanie gazowe z butli przydomowej to także:

  • niezależność od mediów dostarczanych przed dużych producentów,
  •  niższe koszty – ogrzewanie domu gazem z butli generuje mniej wydatków,
  •  czystsze spalanie w piecach niewymagających czyszczenia, usuwania popiołów czy dozowania paliwa,
  •  niewiele miejsca wymaganego do przechowywania butli,
  •  duża dostępność – gaz w butlach może być dostarczony niemal wszędzie,
  •  wysoka wartość opałowa gazu w stosunku do innych paliw,
  •  ekologiczne spalanie, czyli znacznie wyższa jakość spalin mieszanki propan butan,
  •  koszt butli gazowej do ogrzewania domu jest jednorazowy i szybko się zwraca,

Gaz płynny w butlach – Oferta

Gaz w butlach to doskonała alternatywa dla gazu ziemnego. Jego niepodważalną zaletą jest mobilność. Oznacza to, że butle gazowe można przewieźć w dowolne miejsce, a zawarty w nich gaz propan butan zapewnić może na przykład zasilanie maszyny rolniczej w polu czy też ogrzewanie domku letniskowego ulokowanego z dala od cywilizacji.

Nasza rozlewnia gazu oferuje napełnianie butli zarówno mieszanką dwóch gazów, jak i samym propanem. Dlatego proponowane przez nas butle mogą być wykorzystywane w warunkach domowych, jak i w przemyśle czy rolnictwie.

Jedną z popularnych i zarazem komfortowych form wykorzystania gazu jest ogrzewanie z butli gazowej. Jego zaletą jest możliwość wykorzystania w systemie grzewczym z dala od gazociągów miejskich, w domach jednorodzinnych i firmach ulokowanych na przedmieściach, na peryferyjnych osiedlach lub na działkach letniskowych. Ogrzewanie gazowe propan butan spełnia normy emisji spalin, dlatego świetnie sprawdzi się też w strefach ekologicznych. Jednorazowy koszt butli gazowej do ogrzewania domu jest uzależniony od jej pojemności.

Butle gazowe – Napełnianie butli o  zróżnicowanej pojemności

Ogrzewanie gazowe z butli przydomowej to tylko jedno z zastosowań gazu płynnego w warunkach prywatnych. Gaz ekologiczny w butlach może też być wykorzystywany jako paliwo turystyczne – przewożone na pikniki czy biwaki, a także wykorzystywane podczas wakacyjnych wyjazdów pod namiot. Butla jest przystosowana do pracy z palnikiem turystycznym, a także z kuchenką, na której można przygotować posiłek w warunkach terenowych.

Niezależnie od tego, czy celem jest ogrzewanie domu gazem z butli czy też gotowanie na kuchence turystycznej, napełniamy butle o różnej pojemności, dostosowane do konkretnego zapotrzebowania na paliwo oraz komfortu związanego z koniecznością wymiany.

Interesuje Cię ogrzewanie z butli gazowej lub wykorzystanie gazu płynnego jako paliwa w Twojej kuchence turystycznej? Napełniamy i dostarczamy na miejsce wszystkie rodzaje butli