Gaz płynny do ogrzewania

Gaz płynny: Dostawa do domu, firmy, obiektu usługowego

Jako dostawca gazu płynnego realizujemy zamówienia z terenu całego województwa łódzkiego. Zapewniamy terminowość dostaw oraz niezmiennie najwyższą jakość paliwa opałowego. Jesteśmy ukierunkowani na stałą współpracę z odbiorcami gazu LPG. Dbamy o potrzeby naszych Partnerów i elastycznie dopasowujemy zakres dostaw do rzeczywistego zapotrzebowania nieruchomości.

Działamy rzetelnie i kompleksowo. Gaz płynny transportujemy w dedykowanych do tego celu zbiornikach, które regularnie weryfikujemy pod kątem stanu czystości. To przekłada się na czystość dostarczanego paliwa, jego wydajność i bezpieczeństwo eksploatowanej instalacji grzewczej.

Dostawy gazu płynnego realizujemy w odpowiedzi na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych. Zaopatrujemy nieruchomości mieszkalne i przemysłowe, a także obiekty usługowe. Ogrzewanie gazowe staje się coraz bardziej popularne w obiektach reprezentujących branżę HoReCa. Współpracujemy z właścicielami i zarządcami hoteli, pensjonatów, kompleksów konferencyjnych.

Dostawca gazu płynnego: Dlaczego warto wybrać EKO-GAZ?

Inwestorzy, którzy dopiero rozpoczynają ogrzewanie nieruchomości gazem płynnym często nie mają jeszcze zaufanego dostawcy LPG. Taki stan rzeczy rodzi obawy związane z:

 • jakością dostarczanego paliwa,
 • terminowością dostaw,
 • bezpieczeństwem uzupełniania przydomowego zbiornika na LPG.

EKO-GAZ to doświadczony dostawca gazu płynnego o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki przeszkolonemu personelowi i nowoczesnemu parkowi maszynowemu dostawa gazu płynnego jest realizowana w sposób sprawny i bezpieczny. Jednocześnie gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość paliwa w każdej dostawie. To przekłada się na wysoką sprawność instalacji i pracujących w jej ramach odbiorników gazu. W trosce o komfort naszych Klientów i Partnerów zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień oraz możliwość realizacji dostaw w trybie ekspresowym.

Dostawa gazu płynnego: Realizujemy zamówienia na terenie całego województwa

Do współpracy zachęcamy odbiorców indywidualnych, przedsiębiorców, instytucje i organizacje z terenu województwa łódzkiego. Jako doświadczony dostawca gazu płynnego oferujemy elastyczną formułę współpracy, w ramach której możecie Państwo dowolnie zarządzać terminami dostaw gazu i płacić na paliwo w dogodny dla siebie sposób. Wartością dodaną jest profesjonalizm naszych pracowników, którzy dbają o terminowość i bezpieczeństwo dostaw, jednocześnie służąc pomocą na każdym etapie procesu przyjmowania i realizacji zamówienia.

KOMFORT ZAKUPU

 • najwyższa jakość obsługi Klienta
 • odbiór dostawy przez osobę wskazaną przez Klienta (gospodyni, opiekunka, członek rodziny)
 • dogodny sposób płatności ( karta, gotówka lub przelew)
 • raport ze szczegółami dostaw wysłany poprzez e-mail lub SMS

SZYBKOŚĆ DOSTAWY

 • krótki termin realizacji zamówienia
 • możliwość realizacji w trybie ekspresowym
 • data i godzina dostosowana do potrzeb klienta

POZIOM BEZPIECZEŃSTWA

 • spełniamy najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa
 • oferujemy tylko gaz certyfikowanej jakości
 • przeszkolony personel i nowoczesny sprzęt to gwarancja Twojego bezpieczeństwa

Gaz płynny jest powszechnie wykorzystywany do ogrzewania domu i obiektów przemysłowych. Całe województwo łódzkie to obszar naszych dostaw. Gaz propan i propan butan doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie dociera gaz ziemny lub jego jakość nie odpowiada wymaganiom technologicznym. Ponadto gaz płynny wykorzystuje się do podgrzewania wody oraz jako źródło energii dla kuchenek gazowych.