Gaz płynny do wózków widłowych

Gaz do wózków widłowych

Gaz do wózków widłowych

LPG do wózków widłowych

Wózki widłowe realizują ważną część transportu wewnętrznego i zewnętrznego w wielu firmach logistycznych, magazynach czy na placach przeładunkowych. Wśród wielu typów wózków szczególne miejsce zajmują te z napędem gazowym. Są cenione z uwagi na niskie koszty eksploatacji. Oferujemy gaz do wózków widłowych w wygodnych, dostosowanych parametrami butlach.

Butle gazowe do wózków widłowych – najwyższe normy jakości

gaz płynny do wózków widłowychWózki widłowe wykorzystywane w firmach zazwyczaj pracują przez wiele godzin dziennie i są obsługiwane przez pracowników, których komfort i bezpieczeństwo stanowią wysoki priorytet. Proponowany przez naszą rozlewnię gaz w butlach do wózków widłowych to gwarancja bezawaryjnej pracy pojazdów oraz emisji spalin spełniających normy BHP. Dzięki stosowanym technologiom sprzedajemy również produkt znacznie tańszy w eksploatacji i bardzo wydajny.

Oferujemy:

  • gaz do wózków widłowych z dodatkiem uszlachetniacza PRO 2000-E,
  • wysokie standardy jakości im kontroli produkcji,
  • zgodność paliwa z normą PN-EN 589,
  • nowoczesne technologie gwarantujące brak zanieczyszczeń gazu w napełnianych butlach,
  • kontrolę techniczną butli, gwarantującą ich szczelność i bezpieczeństwo użytkowania,
  • indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta i najwyższe standardy obsługi.

Płynny LPG do Wózków Widłowych – Oferta eko-gaz

Płynny LPG, jaki oferujemy przedstawicielom firm posiadających wózki widłowe, jest nowoczesnym, ekonomicznym i wygodnym w eksploatacji paliwem. Sprawdza się w każdych warunkach. Gaz do wózków widłowych pozwala na wykorzystanie tych środków transportu niezależnie od temperatur, wilgotności czy dostępu do zasilania.

Zapraszamy do bliższego poznania naszej oferty.